Головна > Вибори-2017

Вибори-2017

29 жовтня 2017 року відбудуться вибори у Межівську об’єднану територіальну громаду, до складу якої увійдуть нинішні Межівська та Демуринська селищні, а також Веселівська, Райпільська, Преображенська, Новогригорівська та Іванівська сільські ради.
На сьогодні вже сформовано склад Територіальної виборчої комісії та визначено межі 26-ти одномандатних виборчих округів, по яких будуть обиратись депутати Межівської ОТГ. На цій сторінці ви зможете дізнатись корисну інформацію щодо виборів та ознайомитись зі списками, то ж слідкуйте за оновленнями.
І ПАМ’ЯТАЙТЕ: ВІД ВАШОГО ВИБОРУ ДІЙСНО ЗАЛЕЖАТИМЕ ДУЖЕ БАГАТО, НЕ НЕХТУЙТЕ СВОЇМ ВИБОРЧИМ ПРАВОМ!

Кандидати на посаду селищного голови та депутатів Межівської об’єднаної територіальної громади

Списки кандидатів на вибори до Межівської ОТГ

05.10.2017 року постановою №16 Межівської селищної виборчої комісії зареєстровано кандидатів на посади голови та депутатів Межівської об’єднаної територіальної громади, які візьмуть участь у виборах 29 жовтня. Пропонуємо до вашої уваги повні списки кандидатів.

Далі

Перелік документів для реєстрації кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі, висунутого шляхом самовисунення

Під час особистого пред’явлення документа, передбаченого ч.2 ст.3 Закону України «Про місцеві вибори» – паспорта громадянина України чи тимчасового посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України), кандидатом у депутати подаються такі документи:

Далі

Перелік виборчих округів Межівської об’єднаної територіальної громади

На території Межівської об’єднаної територіальної громади створено 26 одномандатних виборчих округів до перших виборів депутатів та голови територіальної громади, які відбудуться 29 жовтня 2017 року.

Далі

Склад Межівської територіальної виборчої комісії

Склад Межівської Територіальної виборчої комісії

Постановою №3 від 14.09.2017 Межівської районної виборчої комісії затверджено склад Межівської територіальної виборчої комісії на Перших виборах депутатів та голів об’єднаних територіальних громад, які відбудуться 29 жовтня 2017 року.

Далі