Головна > Про сайт

Про сайт

Вітаємо Вас на сайті МЕЖОВА info!

Про сайт | МЕЖОВА info

Наш сайт – це сучасний та зручний інформаційний ресурс, заснований з метою наблизити цікаві та актуальні події, корисну і важливу інформацію до кожного жителя селища та району, який має доступ до мережі Інтернет.

Важливою складовою нашої роботи є повна незалежність від влади чи певних впливових осіб, а також практично необмежений за обсягом (на відміну, наприклад, від паперового видання) контент.

Одним з головних пріоритетів у роботі сайту МЕЖОВА info є максимальна взаємодія та співпраця з читачами. Це означає, що Ви можете абсолютно безкоштовно розмістити власну інформацію:

на нашій Дошці оголошень
>>

на Межівському форумі
>>

на головній сторінці сайту
>>

Якщо Ви бажаєте побачити свою інформацію в якості новини чи оголошення на головній сторінці, достатньо надіслати текстову інформацію про подію та потрібну кількість фото на електронну адресу mezhova.info@gmail.com або ж скористатись спеціальною формою зв'язку:

Розмістивши інформацію на МЕЖОВА info, Ви зможете зробити її доступною для широкого загалу користувачів Інтернету. При цьому гарантуємо збереження за Вами виключного авторського права на розміщений контент.

МЕЖОВА info: більше корисної інформації про життя Межівського району