Головна > Правила розміщення оголошень на МЕЖОВА info

Правила розміщення оголошень на МЕЖОВА info

На нашій Дошці оголошень ви можете безкоштовно та без обов'язкової реєстрації розміщувати свою інформацію відповідно до передбачених категорій, а також коментувати вже розміщені оголошення.

У нас в пріоритеті свобода слова та вільне висловлення своїх думок і позиції стосовно того чи іншого питання. Проте:

а) ваша свобода закінчується там, де починається право іншої людини – це головний принцип;
б) нецензурні висловлювання, ображання та принижування особистості, будь-які компрометуючі людину відомості – категорично заборонені;
в) заборонені висловлювання, які образливо зачіпають національну гідність та релігійні переконання людини, її мову, культуру і смаки;
г) політичні обговорення та суперечки – ласкаво просимо до відповідного розділу на форумі нашого сайту, на Дошці оголошень лише конкретна, корисна для багатьох, інформація.

Власникам інтернет-магазинів та інших комерційних веб-ресурсів:
Розміщувати дозволяється лише опис, фото товару (товарів) і контактні дані для їх замовлення, комерційну назву і логотип, проте ніяких зовнішніх активних посилань!

Авторам приватних оголошень:
Дозволено розміщення будь-якої інформації про не заборонені законом речі та послуги з урахуванням вищенаведених умов стосовно свободи слова. 

Кількість оголошень не обмежена. Проте слід розуміти, що, на відміну від соцмереж, одного разу розміщене оголошення постійно зберігається у відповідній категорії та може бути легко відшукане самостійно чи за допомогою пошукової системи сайту. За необхідності, можна будь-коли внести корективи до вже розміщеного оголошення.

У разі досягнення мети оголошення (товар проданий чи придбаний, послуга отримана, тощо) прохання повідомити про це адміністрацію сайту, наприклад, відповідним коментарем до свого ж  оголошення чи за допомогою електронної форми зворотнього зв'язку на сторінці Про сайт, або на електронну скриньку mezhova.info@gmail.com.

Дякуємо за дотримання цих простих правил. 
Давайте робити світ навколо нас кращим!

З повагою,
адміністрація сайту МЕЖОВА info