Правила роботи Межівського форуму  

  RSS

Admin
Адміністратор Admin
Приєднався:1 рік  тому
Повідомлення: 2
21.08.2017 00:09  

Шановні учасники форуму!

Гадаємо, немає нічого незвичайного в тому, що будь-яка організована спільнота має свої правила. Межівський форум не є виключенням, і на його сторінках діють нескладні правила, які обов'язкові для виконання, проте жодним чином не обмежують культурного спілкування у прагненні отримати інформацію та поділитись нею з іншими. 

У нас в пріоритеті свобода слова та вільне висловлення своїх думок і позиції стосовно того чи іншого питання. Проте:

а)   ваша свобода закінчується там, де починається право іншої людини – це головний принцип;

б) нецензурні висловлювання, ображання та принижування особистості, будь-які компрометуючі людину відомості – категорично заборонені;

в) заборонені висловлювання, які образливо зачіпають національну гідність, релігійні та суспільно-політичні переконання людини, її мову, культуру і смаки.

Заклики до вчинення протиправних дій є неприйнятними, а їх автори повинні розуміти міру власної відповідальності за можливі наслідки таких закликів, крім того, що такі пости будуть видалятись модераторами.

Мова спілкування на форумі - лише така, що є зрозумілою для всіх учасників форуму, тобто українська або російська.

Прикріплені файли (зображення, фото, відео з YouTube) не мають містити сцен насильства, сексуального чи образливого характеру, рекламувати антисоціальну поведінку, вживання наркотичних засобів, тощо. Пости з такими файлами будуть видалені, а при повторному розміщенні їх автори можуть бути забанені (переведені в категорію читачів форуму без можливості розміщення інформації).

Спілкування з адміністратором та модераторами можливе лише у відповідному розділі форуму.

Заздалегідь дякуємо за дотримання цих простих правил. Гадаємо, вони жодним чином не створять незручностей під час спілкування на Межівському форумі.

З повагою,
адміністрація сайту МЕЖОВА info

 

Отредактировано:1 рік  тому

ВідповістиЦитата
  
Працює

Будь ласка, Вхід або Зареєструватись