Головна > Корисно знати > Угода з сімейним лікарем і навіщо вона потрібна

Угода з сімейним лікарем і навіщо вона потрібна

Угода з сімейним лікарем і навіщо вона потрібна Медична реформа в Україні – одна з найбільш неоднозначних тем для обговорення протягом останнього часу. Та хай там як, а сьогодні, 19 жовтня 2017 року, Верховна Рада прийняла відповідний закон.

Аналіз запропонованих змін у організації медичного обслуговування населення очікуйте найближчим часом в одній з наступних публікацій на МЕЖОВА info, тепер же звертаємо вашу увагу на необхідності термінового укладення письмової угоди з сімейним лікарем.

Важливість такої дії полягає у тому, що вже з 01.01.2018 безоплатна медична допомога на первинному рівні стане неможливою без наявності такої угоди. Натомість передбачено можливість вільного вибору громадянином сімейного лікаря. Після укладення угоди змінити “свого” лікаря можна буде не частіше, ніж один раз на рік.

То ж радимо не зволікати та звернутись до медичного закладу для укладення письмової угоди з сімейним лікарем. Потрібно лише мати при собі паспорт або інший документ, що може посвідчити вашу особу.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (4 оцінок, середня: 4,75 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *