Головна > Вибори-2017 > Інформація для виборців Межівського району

Інформація для виборців Межівського району

Інформація для виборців Межівського району Як відомо, 29 жовтня 2017 року на території Межівського району відбудуться перші вибори депутатів Межівської селищної об’єднаної територіальної громади (скорочено – ОТГ) та Межівського селищного голови.

На 13 виборчих дільницях жителі Межівської та Демуринської селищних, Веселівської, Іванівської, Новогригорівської, Преображенської та Райпільської сільських рад зможуть зробити свій вибір. Зауважимо, що ці вибори – чи не перші, на яких дійсно кожен має змогу особисто вплинути на якість життя своєї громади!

Небагато інформації надходить зі створеної раніше Новопавлівської сільської об’єднаної територіальної громади, а тому не всі знають, що одночасно з жителями Межівської ОТГ на виборчі дільниці прийдуть і жителі сіл Антонівське, Богданівка, Миколаївка, Солоне, Тарасівка, Федорівське та Чаус, що відносяться до Новопавлівської громади: тут люди обиратимуть свого сільського старосту. Для проведення голосування створено 2 виборчі дільниці.

Звертаємо вашу особливу увагу на те, що на місцевих виборах право на тимчасову зміну місця голосування у виборців відсутнє. Іншими словами, кожен може проголосувати виключно на тій дільниці, на якій зареєстрований як виборець.

У відділі ведення Державного реєстру виборців Межівської районної державної адміністрації повідомили, що вже з 16 жовтня попередні списки виборців мають знаходитись на дільницях і доступні для ознайомлення. Кожен бажаючий може на власні очі пересвідчитись у тому, що його персональні дані відповідають дійсності та, у разі виявлення неточностей, своєчасно вжити заходів для їх усунення.

Якщо деякі зміни у персональних даних виборця (зміна прізвища по шлюбу, перереєстрація тощо) відбулись до 15 жовтня 2017 року, то зазначені зміни будуть внесені відділом ведення Державного реєстру виборців автоматично, за відомостями додаткового поновлення. Проте, у разі настання таких змін у період з 16 по 23 жовтня 2017 р. включно, для їх внесення до уточненого списку виборців громадянину необхідно особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації, маючи при собі паспорт громадянина України.

До 18 жовтня включно кожен виборець має отримати іменне запрошення, в якому буде повідомлено про його(її) включення до попереднього списку виборців, адресу дільничної виборчої комісії, її номер телефону і розпорядок роботи, а також про час і місце голосування. Якщо ж виборець не отримав запрошення або в ньому містяться помилки у його персональних даних, то у такому випадку потрібно до 23 жовтня 2017 р. включно особисто звернутись до дільничної виборчої комісії або до відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації та написати заяву про уточнення своїх персональних даних у базі Державного реєстру виборців. З собою необхідно мати паспорт громадянина України.

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації:
смт Межова, вул. імені Грушевського, буд. 5, II поверх, каб. 6.
Телефон для довідок: 62-3-71.

У режимі online перевірити свої персональні дані в базі Державного реєстру виборців можна за допомогою спеціального сервісу: на офіційному сайті Центральної виборчої комісії зайти у розділ «Державний реєстр виборців» https://www.drv.gov.ua/portal/!cm_core.cm_index та зареєструватися у закладці «Особистий кабінет виборця» (у верхньому меню).

Зверніть увагу: поля «Прізвище», «Ім’я», «По-батькові» заповнюються виключно українською мовою згідно з їх написанням у паспорті. На підтверджену виборцем електронну адресу надсилаються всі його персональні дані, що містяться в Державному реєстрі виборців.

ВАЖЛИВО: Виборці, які постійно нездатні самостійно пересуватися, мають можливість проголосувати за місцем перебування. Такі особи у списках виборців мають відмітку «НСП». Однак, у разі їх бажання проголосувати безпосередньо у приміщенні виборчої дільниці, вони повинні письмово чи особисто повідомити про це виборчу комісію до 12:00 години 28 жовтня.

Особа, яка нездатна самостійно пересуватися, але з якихось причин не має у списку виборців відмітки «НСП», може надіслати поштою або передати іншою особою особисту заяву та відповідну довідку з медичної установи про стан здоров’я. У таких випадках дільнична виборча комісія приймає рішення про голосування особи за місцем її перебування. Важливо встигнути подати таку заяву до 20:00 години 27 жовтня.

(за матеріалами районної газети «Межівський меридіан»)

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *