Головна > Новини > Відкриття клініки сімейної медицини лікаря Верчик

Відкриття клініки сімейної медицини лікаря Верчик

Клініка сімейної медицини лікаря Верчик 9 вересня 2017 року запам’ятається межівчанам та жителям району, окрім чудово організованого та проведеного святкування Дня селища, відкриттям першої приватної клініки сімейної медицини.

Клініка сімейної медицини лікаря Верчик створена за сучасними стандартами надання медичних послуг, укомплектована спеціалістами високого професійного рівня та оснащена якісним медичним обладнанням. Затишна обстановка у клініці, як ми змогли переконатись, приваблює своїм комфортом та увагою з боку персоналу.

Завідувач клініки – Ольга Олегівна Верчик, яку багато межівчан знають як вмілого та талановитого лікаря, уважного до своїх пацієнтів та орієнтованого на найбільш ефективні сучасні засоби і методики лікування.

У клініці лікаря Верчик також здійснює прийом пацієнтів лікар-гінеколог вищої категорії, обладнано власну лабораторію та фізіотерапевтичний кабінет, у наявності сучасний кардіограф та інша необхідна апаратура.
А для діточок, які прийшли зі своїми мамами чи татами, є спеціальний куточок, де вони зможуть цікаво і без звичних дитячих скарг провести час.
Адреса та телефон клініки Верчик

Відкриття такого медичного закладу – це, без перебільшення, значна подія, тому пропонуємо вам декілька фото.
Відкриття клініки сімейної медицини лікаря ВерчикВідкриття клініки сімейної медицини лікаря ВерчикВідкриття клініки сімейної медицини лікаря ВерчикВідкриття клініки сімейної медицини лікаря ВерчикВідкриття клініки сімейної медицини лікаря Верчик

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 оцінок, середня: 3,67 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *