Головна > Новини > Архів публікацій > На Дніпропетровщині займуться дорогами

На Дніпропетровщині займуться дорогами

Ремонт доріг Дніпропетровської області 2016

Ремонт доріг Дніпропетровської області 2016

Дороги. Обласний бюджет. Перше півріччя. 280 млн грн на капітальний ремонт (за весь минулий рік було 200 млн). Це тільки ОДА. Ще приблизно 500 млн грн закладено в бюджетах населених пунктів.

За підсумками року всього по Дніпропетровській області очікується сума близько 1 млрд грн. Це без урахування Служби Автомобільних Доріг і Облавтодору.

Стільки з місцевих бюджетів в області на дороги не виділялося ніколи.

На фото – дороги, які в першому півріччі робить Дніпропетровська ОДА.

Крім того, вже місяць йде “аудит” доріг, зроблених в минулому році. За його підсумками неякісно зроблені дороги підрядники будуть переробляти за свій рахунок. Так, є такий пункт в договорах минулого року. Так, раніше ніхто і ніколи переробляти їх не змушував. Так, будемо першими, хто так зробить.

Чи щасливі підрядники? Ні. Вони розраховували “проскочити”. Щасливі ми один одному? Ні. Нам необхідно, щоб якість доріг було ідеальним без переробок і з першого разу, а не таким як на деяких дорогах є зараз.

Передбачаємо, що частина підрядників збанкрутують. Так, це ринок. Не можеш працювати нормально – йди з ринку. Передбачаємо суди і черги “вирішував” і “прохачів”. Але раз по-доброму деякі не розуміють, підемо за жорстким сценарієм.

І передбачаючи питання “чому робите” саме ці дороги, а не інші. Робимо на підставі аналізу вхідної інформації – дзвінки на гарячу лінію губернатора, звернення громадян на виїзних прийомах губернатора і будь-яка інша інформація від жителів конкретних населених пунктів.

До речі, до літа запустимо сайт і мобільний додаток з переліком всіх доріг в області, позначенням хто за них відповідає і можливістю ставити позначку якості дороги, писати коментар і прикріплювати фото.

Про це написав у своєму фейсбуці радник губернатора Дніпропетровщини Юрій Голік

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Рейтинг відсутній)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *