Головна > Новини > Свято Івана Купала в Межовій (оновлено)

Свято Івана Купала в Межовій (оновлено)

Свято Івана Купала у Межовій 06 липня мешканці селища Межова та гості з інших сіл району, яких, до речі, було немало, стали свідками веселого свята – традиційного Івана Купала, яке так полюбляє наш народ ще з прадавніх часів. На просторій галявині біля Запорізького ставка з 19:00 і до пізньої ночі присутні на святі могли насолоджуватись дотепною театралізованою виставою, виступами художніх колективів та веселими конкурсами. Для дітей було облаштовано міні-парк атракціонів, організоавано захоплюючі ігри, а їхні батькі у цей час могли поласувати смачним кулешем та шашликами, придбати на згадку різноманітні сувеніри, взяти участь у конкурсах.
Свято Івана Купала у Межовій Свято Івана Купала у Межовій Свято Івана Купала у Межовій

Неможливо уявити собі свято Івана Купала без традиційного вогнища з танцями, а також купальського “ворожіння” дівчат з опусканням на воду віночків. Крім того, наші чарівні майстрині змогли позмагатись у мистецтва виготовлення віночків: було організовано конкурс, переможицям вручено подарунки. Свято Івана Купала у Межовій

З настанням темноти свято не закінчилось – навпаки, засяяло вогнями видовищного фаєр-шоу! І навіть недоречний дощ не зміг зіпсувати святкового настрою та чарівної атмосфери, що панувала купальської ночі на Запорізькому ставку.
Свято Івана Купала у Межовій

Пропонуємо переглянути фото та згадати, як відбувалась подія. Та, звісно, фотокамера не в змозі передати настрою – головного, що довго ще будуть згадувати межівчани, які побували на святі.
Як святкували Івана Купала у МежовійЯк святкували Івана Купала у МежовійЯк святкували Івана Купала у МежовійЯк святкували Івана Купала у МежовійЯк святкували Івана Купала у МежовійЯк святкували Івана Купала у МежовійЯк святкували Івана Купала у МежовійІвана Купала Межова фотоІвана Купала Межова фотоІвана Купала Межова фотоІвана Купала Межова фотоФото зі святкування Івана Купала у МежовійФото зі святкування Івана Купала у МежовійФото зі святкування Івана Купала у МежовійСвято Івана Купала на Запорізькому ставку у МежовійСвято Івана Купала на Запорізькому ставку у МежовійСвято Івана Купала на Запорізькому ставку у МежовійСвято Івана Купала на Запорізькому ставку у МежовійСвято Івана Купала на Запорізькому ставку у МежовійСвято Івана Купала у Межовій Свято Івана Купала у Межовій Свято Івана Купала у Межовій Свято Івана Купала у Межовій Як святкували Івана Купала у МежовійЯк святкували Івана Купала у МежовійСвято Івана Купала у МежовійІвана Купала Межова фотоІвана Купала Межова фотоІвана Купала Межова фотоІвана Купала Межова фотоСвято Івана Купала у МежовійІвана Купала Межова фотоФото зі святкування Івана Купала у МежовійФото зі святкування Івана Купала у МежовійІвана Купала у Межовій конкурс віночківІвана Купала у Межовій конкурс віночківІвана Купала у Межовій конкурс віночківІвана Купала у Межовій конкурс віночківФаєр-шоу на Івана Купала У МежовійФаєр-шоу на Івана Купала У МежовійФаєр-шоу на Івана Купала У МежовійІвана Купала у Межовій фаєр-шоуІвана Купала у Межовій фаєр-шоуІвана Купала у Межовій фаєр-шоуСвято Івана Купала у Межовій Свято Івана Купала у Межовій Фаєр-шоу на Івана Купала у МежовійФаєр-шоу на Івана Купала у МежовійІвана Купала у Межовій фаєр-шоуСвято Івана Купала у Межовій

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Рейтинг відсутній)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *