Головна > Межівська громада > Проект рішення про прийняття на баланс селищної ради пам’ятника В.І. Леніну

Проект рішення про прийняття на баланс селищної ради пам’ятника В.І. Леніну

Проект

Р І Ш Е Н Н Я

Про прийняття на баланс селищної ради пам’ятника В.І. Леніну

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії селищної ради з питань комунальної власності, благоустрою, побутового та торгівельного обслуговування населення та будівництва, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

   1. Прийняти на баланс селищної ради пам’ятник монументального мистецтва «Пам’ятник В.І. Леніну» (перелік документів додається), розташованого за адресою: смт Межова, вул. Фрунзе (поблизу будівлі  Межівської райдержадміністрації).

Пам’ятник – ростова бронзова фігура висотою 5 метрів. Постамент виготовлений із бетону, фріз виготовлений із полірованих гранітних плит товщина 4 см. Загальна висота пам’ятника 6,2 м.

2. Головному бухгалтеру селищної ради Шинкаренко Л.Е. поставити на баланс селищної ради пам’ятник В.І. Леніну,  розташованого за адресою: смт Межова, вул. Фрунзе.

3. Контроль  за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування  бюджету, фінансів та економічних реформ та з питань  комунальної власності, благоустрою, побутового та торгівельного обслуговування населення та будівництва.

   Селищний  голова                                                                                          В.М. ЗРАЖЕВСЬКИЙ

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Рейтинг відсутній)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *