Головна > Офіційно > Злочин проти правосуддя

Злочин проти правосуддя

Інформує прокуратура Межівського району Межівським відділом Синельниківської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення пред’явлене громадянину Г. за вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 389 КК України тобто в ухиленні від відбуття покарання у вигляді громадських робіт.

В травні місяці до Межівського районного сектору з питань пробації Південно – Східного МРУ ВКПП МЮ надійшов вирок Межівського районного суду, згідно якого за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України громадянину Г. було призначено покарання у вигляді 200 (двохсот) годин громадських робіт.

Згідно направлення виданого Межівською селищною радою останній був прийнятий до дільниці благоустрою на відпрацювання 200 годин громадських робіт, по 4 години кожного дня у вільний від основної роботи чи навчання час.

Громадянин Г. будучи в належній формі ознайомлений із порядком та умовами відбування покарання у вигляді 200 годин громадських робіт, присуджених йому вироком суду, достовірно знаючи про наслідки не виконання покладених на нього обов’язків, будучи зобов’язаним додержуватися встановлених відповідно до ст. 37 Кримінально-виконавчого кодексу України, порядку і умов відбування покарання, сумлінно ставитися до праці, працювати на визначеному для нього об’єкті і відпрацьовувати встановлений судом строк громадських робіт, періодично з’являтися на реєстрацію до РС з питань пробації, про що був неодноразово письмово попереджений, ігнорував вимоги законодавства, умисно ухилявся від покладених на нього обов’язків, не відбував громадські роботи, чим ухилявся від відбування покарання у вигляді громадських робіт, присуджених йому Межівським районним судом Дніпропетровської області, тобто скоїв кримінальне правопорушення проти правосуддя.

Межівським районним судом було ухвалено обвинувальний вирок, та призначено покарання за вказаний злочин у вигляді арешту.

Межівський відділ
Синельниківської місцевої прокуратури

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *