Головна > Офіційно > Батьківський контроль як запорука попередження дитячої злочинності

Батьківський контроль як запорука попередження дитячої злочинності

Інформує прокуратура Межівського району Вчинення правопорушень неповнолітніми відноситься до кола проблем, які викликають особливу занепокоєність суспільства та держави, у зв’язку з чим питання попередження злочинності серед неповнолітніх визначено одним із пріоритетних напрямків роботи Межівського відділу Синельниківської місцевої прокуратури.

Так, протягом першого півріччя  2018 року органами прокуратури налагоджено взаємодію між органами державної системи профілактики вчинення неповнолітніми кримінальних правопорушень, внаслідок чого спостерігається стала кількість вчинених злочинів неповнолітніми в смт. Межова та Межівському районі. Протягом 2018 року неповнолітніми на території  Межівського району скоєно 1 злочин в порівнянні з 1 злочином, вчиненими неповнолітніми за аналогічний період 2017 року.

Однак, незважаючи на профілактичну роботу державних органів смт. Межова та Межівського району щодо запобігання вчиненню підлітками кримінальних правопорушень, доводиться констатувати, що питання дитячої злочинності потребує подальшого вирішення. Зокрема, залишається незмінною кількість підлітків, що вчиняють злочини. Причому головною умовою вчинення підлітками кримінальних правопорушень є їх безнаглядність, тобто відсутність або значне послаблення нагляду та контролю за формуванням особи та поведінкою неповнолітніх з боку сім’ї.

Адже, як сказала Надін де Ротшильд, «якщо дитина не буде відчувати, що Ваш дім належить і їй теж, вона зробить своїм домом вулицю». Тому батькам слід пам’ятати, що необхідно брати безпосередню участь у житті своїх дітей, контролювати їх поведінку, займати дозвілля дітей та розвивати в них повагу до закону. В свою чергу вихована у дитині повага до закону дозволить неповнолітньому вирости справжньою людиною та гідним громадянином своєї держави.

Прокурор Межівського відділу
Синельниківської місцевої прокуратури
Коваль Каріна Олександрівна

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *