Головна > Межівська громада > «Єдина громада»: проект триває!

«Єдина громада»: проект триває!

«Єдина громада»: проект триває!Активна підготовка до реалізації підсумкового заходу проекту «Єдина громада», який впроваджується спільно з IREX і ГУРТ – у самому розпалі (нагадаємо, що Межова – один з двох населених пунктів нашої області, які були обрані для реалізації цього проекту, мета якого – згуртування мешканців громади). За задумом ініціативної групи, це буде фестиваль, який отримав назву «Я, ТИ, ВІН, ВОНА – ЄДИНА ГРОМАДА», і запланований він на 23 серпня поточного року.

Місцем проведення фестивалю обрано Центральний парк відпочинку смт Межова, де з 14:00 години і до пізнього вечора на мешканців і гостей селища очікує цілий калейдоскоп цікавих заходів:

14:00 Урочисте відкриття.
14:30 – 15:30 Веселі аніматори та яскрава фотозона (Клуб молодих мам «BabyBoom-Межевая»).
15:30 – 16:30 «Ми всі одна сім’я, єдина ми родина, у кожнім нашім «Я» – частинка України» (Центральна публічна бібліотека).
16:30 – 17:30 «Стартінейджер – молодіжний танцпол» (БДЮТ Межівської селищної ради).
17:30 – 18:30 «Пісня єднає серця» (хоровий колектив «Джерела» Центру соціальної активності, народний “Аматорський колектив народної пісні «Степовичка» Преображенського старостинського округу та Межівська школа мистецтв);
18:30 – 19:30 Концертна програма Будинку культури Межівської селищної ради.
19:30 – 21:00 Танцювальний вечір.
«Єдина громада»: проект триває!

Усі ці заходи супроводжуватимуться виставками робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва всіх громад району, також функціонуватиме ярмарок, під час якого триватиме збір благодійних внесків від продажу виробів майстрів та аукціонів, які будуть спрямовані на підтримку соціальних ініціатив та організацію заходів зі створення наступних соціальних проектів.

З кінця квітня триває активна підготовка до цього фестивалю, яка включає поетапне вирішення організаційних питань. 15 травня відбулася перша координаційна зустріч ініціативної групи, на якій затвердили подальші дії в рамках реалізації проекту, невдовзі відбулися зустрічі в окремих відповідальних колективах. «Єдина громада»: проект триває!«Єдина громада»: проект триває!

Також було отримано перший транш – 41657,77 грн на закупівлю необхідного інвентарю – 20 столів та 40 стільців, які будуть придбані для межівського партнера проекту – ГО «Єднання поколінь», і залишаться на його балансі (тобто мешканці громади за необхідності зможуть користуватися цим обладнанням і в майбутньому). «Єдина громада»: проект триває!«Єдина громада»: проект триває!

Усі пункти реалізації проекту (у т.ч. бюджет і деталізований робочий план) узгоджені й затверджені у Грантовій програмі, яка була підписана ініціативною групою межівчан і партнерами з IREX та ГУРТ.

Вже оголошено набір волонтерів, які допомагатимуть у проведенні фестивалю «Я, ТИ, ВІН, ВОНА – ЄДИНА ГРОМАДА». Ініціативна група закликає всіх небайдужих мешканців взяти активну участь у цій події, адже тільки разом ми зможемо побудувати успішну громаду, і цей захід стане першим кроком у напрямку єднання!

Оргкомітет фестивалю

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *