Головна > Новини > З Днем молоді, межівчани!

З Днем молоді, межівчани!

День молоді у Межовій
Сьогодні, 25.06.2017, межівчани святкують День молоді та відкривають сезон на оновленій зоні відпочинку “Межівчанка”. Цим двом подіям була присвячена велика урочисто-розважальна програма – справжнє свято для мешканців та гостей селища.

Під час урочистої частини було здійснено символічне розрізання стрічки: роботу оновленої, добре відреставрованої та пристосованої для активного дозвілля Зони відпочинку “Межівчанка” офіційно розпочато.
Межова святкує День молодіМежова святкує День молоді

Культурна програма була насичена спортивними змаганнями, виступами танцювальних колективів, майстер-класами з різних видів прикладної творчості, розвагами для маленьких учасників свята за участю професійних аніматорів.

Пропонуємо невеличкий фоторепортаж зі свята, яке, гадаємо, у пам’яті межівчан залишиться надовго.
Межова святкує День молодіМежова святкує День молодіДень молоді у МежовійДень молоді у МежовійДень молоді у Межовій 2017День молоді у Межовій фотоДень молоді у МежовійДень молоді у МежовійДень молоді у Межовій, спортивне святоДень молоді у Межовій, розваги для дітейДень молоді у МежовійДень молоді у МежовійДень молоді у МежовійДень молоді у МежовійДень молоді у МежовійДень молоді у Межовій, змагання богатирівДень молоді у Межовій, змагання богатирівДень молоді у МежовійДень молоді у МежовійДень молоді у Межовій, майстеркласиДень молоді у Межовій, воркаутДень молоді у Межовій, воркаутДень молоді у Межовій 2017 фотоДень молоді у Межовій, юний спортсменМежова, День молоді 2017День молоді у Межовій фотоДень молоді у МежовійПобажання українським військовимПобажання українським військовим

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Рейтинг відсутній)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *