Головна > Межівська громада > Проект рішення “Про збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності”

Проект рішення “Про збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності”

УКРАЇНА

МЕЖІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

МЕЖІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

________________ СЕСІЯ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Про збір за провадження

деяких видів підприємницької

діяльності

Керуючись Бюджетним кодексом України, ст. ст. 7, 10, 12, 267 Податкового кодексу України, Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статтею 26 Закону України від 21.05.1997 року № 280/97-ВР «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів та економічних реформ, селищна рада


В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити на території Межівської селищної ради збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності згідно з додатком.

2. Секретарю селищної ради Ілюшиній О.В. забезпечити направлення в установленому порядку копії цього Рішення із додатком до органів державної податкової служби Межівського району.

3. Вважати таким, що втратив чинність п.5 рішення Межівської селищної ради від 28 січня 2011 року № 83-5/VІ «Про місцеві податки і збори на території селищної ради».

4. Дане рішення набуває чинності з 1 січня 2013 року.

5. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально – економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів та економічних реформ .

Селищний голова В. ВАСИЛЕНКО

смт. Межова

«____»____________2012 року

_______

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Рейтинг відсутній)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *